Full Oyun || Full Program || Full Film || Full Torrent Paylaşım Platformu
WiNdOwS 7 NeDiR? Yeolh

Linkleri Görebilmek ve Paylaşım Yapabilmek ve En Önemlisi TurkErleri Ailesinden Olmak İçin Lütfen Üye Olunuz.

WiNdOwS 7 NeDiR? Yeolh

Linkleri Görebilmek ve Paylaşım Yapabilmek ve En Önemlisi TurkErleri Ailesinden Olmak İçin Lütfen Üye Olunuz.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|| Gençliğin Yeni PlatFormu ||

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WiNdOwS 7 NeDiR?

YazarMesaj
ѕιтємqαя
Yeni Üye
Yeni Üye
ѕιтємqαя

Erkek
Doğum tarihi : 23/08/93

WiNdOwS 7 NeDiR? Empty
MesajKonu: WiNdOwS 7 NeDiR?   WiNdOwS 7 NeDiR? Icon_minitime30th Ekim 2009, 16:59

Windows 7 nedir?

Basitleştirilmiş kişisel bilgisayarınız.

Windows 7 kolay, hızlı ve dikkat çekici bir işletim sistemidir. Sıçrama Listeleri ve geliştirilmiş görev çubuğu önizlemeleri gibi dosya bulma ve yönetmenin daha iyi yöntemleri, günlük görevleri daha hızlı yapmanıza yardımcı olur. Windows 7 daha hızlı ve daha güvenilir performans için tasarlanmıştır, böylece kişisel bilgisayarınız sizin istediğiniz biçimde çalışır. 64 bit desteğiyle, en yeni güçlü kişisel bilgisayarlardan tam olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca Ev Grubu, Windows Media Center ve Windows Dokunma gibi harika özellikler yeni olanaklar sağlar.

Windows 7 işletim sistemini tanıyın ve kişisel bilgisayarınızla yaptıklarınızı nasıl daha kolay hale getirdiğini öğrenin.
Kısacası eski sürümlerin rahatsızlıklarından ele alınarak hazırlanmış ve çoq yüksek performansı bulunan bi işletim sistemidr.

WiNdOwS 7 NeDiR? Compare

WiNdOwS 7 NeDiR?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WİNDOWS EXPERİENCE (Windows XP) Xp Uyumlu Ve Destekleyici Bir Yazılımdır.
» Bilgisayar Nedir?
» LiNuX NeDiR ?
» MS-DOS Nedir? Ne işe Yarar !!
» Autoit Script Nedir!!!